Stratehiia Rozvytku Pozashkilnoi Osvity

 

 

проф. Олена Биковська,
президент Міжнародної
асоціації позашкільної освіти,
заслужений діяч науки і
техніки УкраїниМи знаємо, що держави, які зацікавлені усвоєму розвитку і процвітанні особливу увагу приділяють створенню умов для розвиткуособи, її талантів і здібностей як інвестиції у майбутнє.
Саме позашкільна освіта як унікальна
складова системи освіти має суттєві
можливості для розвитку людського капіталу, особистісної і професійної реалізації кожної особистості з дитинства.

Україна не може стояти осторонь питань розвитку позашкілля і має якнайефективніше використовувати потенціал позашкільної освіти для свого майбутнього.

 

Стратегія розвитку позашкільної освіти підготовлена Міжнародною асоціацією позашкільної освіти із залученням представників органів законодавчої і виконавчої влади, працівників органів управлінь освітою, закладів освіти, вчених, громадськості України та інших держав.

Документ є підсумком ситуаційного аналізу і представляє стратегію розвитку позашкільної освіти України. У документі подана загальна характеристика позашкільної освіти України, її концептуальні основи та стратегічні вектори розвитку, SWOT-аналіз і дорожня карта.
Видання розраховане на державних службовців, науковців, науковопедагогічних і педагогічних працівників закладів позашкільної і вищої освіти, громадськість та інших фахівців, які займаються питаннями позашкільної освіти.