Головна сторінка
«Роль позашкільної освіти у попереджені дитячої злочинності, безоглядності і безпритульності»

 

лоКрасняков Євген Васильович, народний депутат ІІ-ІІІ скликання, головний консультант секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, кандидат наук з державного управління, заслужений працівник освіти України. Безпосередньо брав участь у підготовці та прийнятті законів України, що регламентують відносини в галузі вітчизняної освіти (1996-2002 роки). Автор понад 50 наукових праць з питань формування та реалізації державної політики в галузі освіти.

Вашій увазі представимо одну з робіт Євгена Васильовича, що називається «Роль позашкільної освіти у попереджені дитячої злочинності, безоглядності і безпритульності».

Завантажити працю можна за посиланням.

 
СВЯТО ІНЖЕНЕРНОЇ ДУМКИ, ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ ТА СПОРТУ

jh27-29 березня у м. Києві проходитимуть відкриті змагання на Кубок України з радіокерованих автомоделей серед учнівської молоді (у приміщенні). У змаганнях беруть участь моделі шосейних та позашляхових (баггі) перегонів

Детальніше...
 
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС-ЗМАГАННЯ З РАДІОЕЛЕКТРОННОГО КОНСТРУЮВАННЯ
h

17-19 березня 2015 р. у м. Рівному проходив Всеукраїнський конкурс – змагання з радіоелектронного конструювання, організований Українським державним центром позашкільної освіти спільно з Комунальним закладом «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради.

Детальніше...
 
Всеукраїнський заочний конкурс «Талановиті! Наполегливі! Успішні!»

321a16a13606ed3b54c6f0db5471e0f3.650x390Кафедра позашкільної освіти Національного педагогічного університету проводить Всеукраїнський заочний конкурс «Талановиті! Наполегливі! Успішні!»

Якщо тобі від 10 до 18 років ти талановитий та маєш величезне бажання себе проявити та отримати незабутній досвід – тобі до нас!

Детальніше...
 
Дивовижний світ дитини

 

10511504 1380630012258617_8139284756245738601_o

Головним є саме світ дитини. І те, що ми сьогодні, шановні педагоги, вчені, батьки сформуємо у наших дітей - завтра сторицею отримаємо. 
"Дивовижний світ дитини!". Саме так називається виставка творчих робіт учнів позашкільної освіти, яка відкрилася у Президії НАПН України як результат співпраці науки і педагогічної практики. 

Детальніше...
 
Наказ "Про присвоєння та підтвердження почесних звань "Зразковий художній колектив" і "Народний художній колектив"
456456751Наказ "Про присвоєння та підтвердження почесних звань "Зразковий художній колектив" і "Народний художній колектив"
 
Закарпатську активну молодь запрошують на семінар до Києва

wdУправління молоді та спорту Закарпатської облдержадміністрації інформує про проведення національного семінару з питань молодіжної політики (з особливим акцентом на питання розвитку молодіжних центрів в Україні) 17-21 березня 2015 року.         


До участі запрошуються активісти та працівники структур, що займаються молодіжною політикою.

Детальніше...
 
Освітяни України вивчали позашкільну освіту Литовської Республіки

Litva flagУкраїнська делегація освітян відвідала Литовську Республіку в рамках міжнародного Україно-литовського проекту з позашкільної освіти, ініційованого Інститутом екології, економіки і права, Національним педагогічним університетом ім. М. П. Драгоманова спільно з Центром дітей та молоді (м. Вільнюс, Литовська Республіка) за підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні, Міністерства освіти і науки України та Посольства України в Литовській Республіці.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна > Кінець >>

Сторінка 11 з 24