Головна сторінка
Закарпатську активну молодь запрошують на семінар до Києва

wdУправління молоді та спорту Закарпатської облдержадміністрації інформує про проведення національного семінару з питань молодіжної політики (з особливим акцентом на питання розвитку молодіжних центрів в Україні) 17-21 березня 2015 року.         


До участі запрошуються активісти та працівники структур, що займаються молодіжною політикою.

Детальніше...
 
Освітяни України вивчали позашкільну освіту Литовської Республіки

Litva flagУкраїнська делегація освітян відвідала Литовську Республіку в рамках міжнародного Україно-литовського проекту з позашкільної освіти, ініційованого Інститутом екології, економіки і права, Національним педагогічним університетом ім. М. П. Драгоманова спільно з Центром дітей та молоді (м. Вільнюс, Литовська Республіка) за підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні, Міністерства освіти і науки України та Посольства України в Литовській Республіці.

Детальніше...
 
День відкритих дверей!

w GQh_9_RMgДе? У Інженерно-педагогічному інституті!

Коли?28 березня 2015 року!

У цей день в Інженерно-педагогічному інституті Національного педагогічного університету відбудеться особливо важливий день для майбутніх абітурієнтів – День відкритих дверей! Перше знайомство з майбутнім навчальним закладом. Серед обов’язкових подій, що передбачені є:

Детальніше...
 
Свято "Масляна"

lhj15 лютого в Українському державному центрі позашкільної освіти вихованці Музичного театру «Намисто» показали для дорослих та дітей  театралізоване обрядове дійство «Масляна» і провели тематичний квест. Під час вистави, глядачі разом з акторами театру, співали українські народні пісні у яких закликали весну, а також взяли участь у традиційних весняних іграх та розвагах. Та жодне свято, яке проводить театр «Намисто», не проходить без приємних несподіванок. Цього разу на усіх гостей очікував сюрприз – тематичний квест. Кожен учасник отримав путівний квиток, де були вказані пункти з різноманітними завданнями.

Детальніше...
 
ВІДКРИТІ ТВОРЧІ ЗАНЯТТЯ ДИТЯЧОЇ ТЕАТРАЛЬНОЇ СТУДІЇ «БОЖА КОРІВКА»

lh14 лютого 2015 р. в Українському державному центрі позашкільної освіти відбулося відкрите заняття дитячої театральної студії «Божа корівка» під час якого усі бажаючі мали змогу побачити закулісне життя театру.

Заняття наочно показали батькам кропітку роботу юних вихованців. Під час відвідування театральної вистави глядачі інколи навіть не здогадуються, що за легкістю та невимушеністю гри передують довгі тижні роботи. Перш ніж зіграти свою роль у спектаклі, актор, навіть якщо він ще маленький, повинен першокласно оволодіти кількома видами мистецтва.

Детальніше...
 
ВІДКРИТІ ЗМАГАННЯ 1-ГО ЕТАПУ КУБКУ УКРАЇНИ З АВТОМОДЕЛЬНОГО СПОРТУ (РАДІОКЕРОВАНІ МОДЕЛІ КЛАСІВ ПОЗАШЛЯХОВИХ ТА ШОСЕЙНИХ ПЕРЕГОНІВ У ПРИМІЩЕННІ)

р13-15 лютого ц. р. у м. Миколаєві мають відбутися відкриті змагання першого етапу Кубку України з автомодельного спорту (радіокеровані моделі класів позашляхових та шосейних перегонів у приміщенні), які організовані Українською федерацією автомодельного спорту та Товариством сприяння обороні України.

Значна частина учасників, які приймуть участь у змаганнях, – вихованці автомодельних гуртків позашкільних закладів України. Участь підростаючого покоління у таких змаганнях є результатом співпраці позашкілля з Міністерствами і громадськими організаціями, що опікуються розвитком технічних видів спорту.

Детальніше...
 
ДИТЯЧА ТЕАТРАЛЬНА СТУДІЯ «БОЖА КОРІВКА» ЗАПРОШУЄ НА ВІДКРИТЕ ТВОРЧЕ ЗАНЯТТЯ
klhi

14 лютого ц. р. об 11 годині в Українському державному центрі позашкільної освіти відбудеться відкритий урок дитячої театральної студії «Божа корівка».
Викладачі театральної студії разом з юними акторами старшої групи запрошують глядачів за лаштунки театрального життя. Ви побачите, як проходять заняття з акторської майстерності, вокалу, стомпу, хореографії, а, можливо, й самі захочете приєднатись до творчого процесу. Запрошуємо всіх бажаючих!

Детальніше...
 
ВИХОВАНЦІ УКРАЇНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ЦЕНТРУ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ГОТУЮТЬ ПОДАРУНКИ БІЙЦЯМ

fВже стали традиційною духовною підтримкою для бійців нашої армії виготовлені дітьми подарунки, вітання зі святами, малюнки-обереги. З 5 лютого 2015 року в Українському державному центрі позашкільної освіти проводиться акція підготовки привітань для бійців Військових сил України, що несуть службу на сході. Вихованці закладу вже більше, ніж півроку, підтримують бойовий дух наших захисників та хочуть і до дня святого Валентина поділитись часточкою свого серця з воїнами, що знаходяться на передовій.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна > Кінець >>

Сторінка 11 з 23