Головна сторінка
Всеукраїнський заочний конкурс «Талановиті! Наполегливі! Успішні!»

321a16a13606ed3b54c6f0db5471e0f3.650x390Кафедра позашкільної освіти Національного педагогічного університету проводить Всеукраїнський заочний конкурс «Талановиті! Наполегливі! Успішні!»

Якщо тобі від 10 до 18 років ти талановитий та маєш величезне бажання себе проявити та отримати незабутній досвід – тобі до нас!

Детальніше...
 
Дивовижний світ дитини

 

10511504 1380630012258617_8139284756245738601_o

Головним є саме світ дитини. І те, що ми сьогодні, шановні педагоги, вчені, батьки сформуємо у наших дітей - завтра сторицею отримаємо. 
"Дивовижний світ дитини!". Саме так називається виставка творчих робіт учнів позашкільної освіти, яка відкрилася у Президії НАПН України як результат співпраці науки і педагогічної практики. 

Детальніше...
 
Наказ "Про присвоєння та підтвердження почесних звань "Зразковий художній колектив" і "Народний художній колектив"
456456751Наказ "Про присвоєння та підтвердження почесних звань "Зразковий художній колектив" і "Народний художній колектив"
 
Закарпатську активну молодь запрошують на семінар до Києва

wdУправління молоді та спорту Закарпатської облдержадміністрації інформує про проведення національного семінару з питань молодіжної політики (з особливим акцентом на питання розвитку молодіжних центрів в Україні) 17-21 березня 2015 року.         


До участі запрошуються активісти та працівники структур, що займаються молодіжною політикою.

Детальніше...
 
Освітяни України вивчали позашкільну освіту Литовської Республіки

Litva flagУкраїнська делегація освітян відвідала Литовську Республіку в рамках міжнародного Україно-литовського проекту з позашкільної освіти, ініційованого Інститутом екології, економіки і права, Національним педагогічним університетом ім. М. П. Драгоманова спільно з Центром дітей та молоді (м. Вільнюс, Литовська Республіка) за підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні, Міністерства освіти і науки України та Посольства України в Литовській Республіці.

Детальніше...
 
День відкритих дверей!

w GQh_9_RMgДе? У Інженерно-педагогічному інституті!

Коли?28 березня 2015 року!

У цей день в Інженерно-педагогічному інституті Національного педагогічного університету відбудеться особливо важливий день для майбутніх абітурієнтів – День відкритих дверей! Перше знайомство з майбутнім навчальним закладом. Серед обов’язкових подій, що передбачені є:

Детальніше...
 
Свято "Масляна"

lhj15 лютого в Українському державному центрі позашкільної освіти вихованці Музичного театру «Намисто» показали для дорослих та дітей  театралізоване обрядове дійство «Масляна» і провели тематичний квест. Під час вистави, глядачі разом з акторами театру, співали українські народні пісні у яких закликали весну, а також взяли участь у традиційних весняних іграх та розвагах. Та жодне свято, яке проводить театр «Намисто», не проходить без приємних несподіванок. Цього разу на усіх гостей очікував сюрприз – тематичний квест. Кожен учасник отримав путівний квиток, де були вказані пункти з різноманітними завданнями.

Детальніше...
 
ВІДКРИТІ ТВОРЧІ ЗАНЯТТЯ ДИТЯЧОЇ ТЕАТРАЛЬНОЇ СТУДІЇ «БОЖА КОРІВКА»

lh14 лютого 2015 р. в Українському державному центрі позашкільної освіти відбулося відкрите заняття дитячої театральної студії «Божа корівка» під час якого усі бажаючі мали змогу побачити закулісне життя театру.

Заняття наочно показали батькам кропітку роботу юних вихованців. Під час відвідування театральної вистави глядачі інколи навіть не здогадуються, що за легкістю та невимушеністю гри передують довгі тижні роботи. Перш ніж зіграти свою роль у спектаклі, актор, навіть якщо він ще маленький, повинен першокласно оволодіти кількома видами мистецтва.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна > Кінець >>

Сторінка 11 з 23