Головна сторінка
Stratehiia Rozvytku Pozashkilnoi Osvity

 

 

проф. Олена Биковська,
президент Міжнародної
асоціації позашкільної освіти,
заслужений діяч науки і
техніки УкраїниМи знаємо, що держави, які зацікавлені усвоєму розвитку і процвітанні особливу увагу приділяють створенню умов для розвиткуособи, її талантів і здібностей як інвестиції у майбутнє.
Саме позашкільна освіта як унікальна
складова системи освіти має суттєві
можливості для розвитку людського капіталу, особистісної і професійної реалізації кожної особистості з дитинства.

Україна не може стояти осторонь питань розвитку позашкілля і має якнайефективніше використовувати потенціал позашкільної освіти для свого майбутнього.

 

Стратегія розвитку позашкільної освіти підготовлена Міжнародною асоціацією позашкільної освіти із залученням представників органів законодавчої і виконавчої влади, працівників органів управлінь освітою, закладів освіти, вчених, громадськості України та інших держав.

Документ є підсумком ситуаційного аналізу і представляє стратегію розвитку позашкільної освіти України. У документі подана загальна характеристика позашкільної освіти України, її концептуальні основи та стратегічні вектори розвитку, SWOT-аналіз і дорожня карта.
Видання розраховане на державних службовців, науковців, науковопедагогічних і педагогічних працівників закладів позашкільної і вищої освіти, громадськість та інших фахівців, які займаються питаннями позашкільної освіти.


 
фестиваль дитячої творчості

XXIV Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості

Репортаж CBN про початок Генеральної Асамблеї, XXIV Всеукраїнського фестивалю дитячої творчості, присвяченого Всесвітньому Дню Землі, м.Кропивницький. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на офіційний блог Президента Міжнародної асоціації позашкільної освіти (IAASE), голови Громадської ради при Державній службі якості освіти України, завідувача кафедри позашкільної освіти НПУ імені М.П.Драгоманова, доктора педагогічних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України Олени Биковської.

Фестиваль дитячої творчості. Блог президента МАПО.

 
телеканал “Рада”

Висвітлення питань позашкільної освіти на
телеканалі “Рада” у програмі “За чи Проти”

Особлива увагу приділена вкрай актуальному проекту Закону України щодо оплати праці педагогів закладів позашкільної освіти (р.н. №8188). Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на офіційний блог Президента Міжнародної асоціації позашкільної освіти (IAASE), голови Громадської ради при Державній службі якості освіти України, завідувача кафедри позашкільної освіти НПУ імені М.П.Драгоманова, доктора педагогічних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України Олени Биковської.
Важлива підтримка Верховної Ради України системи позашкільної освіти України. Висловлюємо подяку розробникам законопроекту: Ірина Констанкевич, Т.Батенко, В.Шевченко, В.Дідич, О.Дубінін, А.Денисенко, В.Купрій, О.Дехтярчук, В.Яніцький, І.Гузь і Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України за його підтримку Олександр Співаковський (Alexander Spivakovsky) Ірина Констанкевич Володимир Литвин, Іван Кириленко, Тарас Кремінь, Oleksiy Skrypnyk.
Дякуємо Телеканалу “Рада” та прекрасному ведучому Александру Десятникову за гарний ефір і увагу до питань позашкільної освіти.

 
Брифінг у Верховній Раді України

Брифінг у Верховній Раді України
щодо питань позашкільної освіти

Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на офіційний блог Президента Міжнародної асоціації позашкільної освіти (IAASE), голови Громадської ради при Державній службі якості освіти України, завідувача кафедри позашкільної освіти НПУ імені М.П.Драгоманова, доктора педагогічних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України Олени Биковської.

Upmp.news. Блог президента МАПО.

 

 
Про позашкілля

Про позашкілля на
TV Суспільне мовлення: м.Кропивницький

 

У передачі “Ранкова Кава” на TV Суспільне мовлення м. Кропивницького говоримо про Генеральну асамблею Міжнародної асоціації позашкільної освіти, XXIV Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості, присвячений Всесвітньому Дню Землі, інші питання позашкільної освіти. Тиждень назад, з 17.04 по 19.04.2019, у м.Кропивницькому відбулась визначна подія - Генеральна Асамблея Міжнародна асоціація позашкільної освіти - МАПО Змістовно. Насичено. Яскраво. Надихаюче. Мотивуюче. Ключове рішення Генеральної Асамблеї: "Кожній дитині - якісну і доступну позашкільну освіти".

У передачі “Ранкова Кава”. Блог президента МАПО.

 

 
Всеукраїнський круглий стіл

 

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КРУГЛИЙ СТІЛ «ПІДГОТОВКА ПЕДАГОГІВ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ: ШЛЯХ СТАНОВЛЕННЯ І РОЗВИТКУ»

Всеукраїнський круглий стіл «Підготовка педагогів позашкільної освіти: шлях становлення і розвитку». Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на офіційний блог Президента Міжнародної асоціації позашкільної освіти (IAASE), голови Громадської ради при Державній службі якості освіти України, завідувача кафедри позашкільної освіти НПУ імені М.П.Драгоманова, доктора педагогічних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України Олени Биковської.

27 лютого 2019 р. з нагоди 10-річчя підготовки педагогів-позашкільників у Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова проведено Всеукраїнський круглий стіл «Підготовка педагогів позашкільної освіти: шлях становлення і розвитку».

Детальніше...
 
У КОМІТЕТІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

У КОМІТЕТІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ ПРОВЕДЕНО ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКАМИ МІЖНАРОДНОЇ АСОЦІАЦІЇ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ


7 лютого 2019 р. у Комітеті Верховної Ради України з питань науки і освіти відбулась зустріч керівництва Комітету, народних депутатів України, членів секретаріату Комітету із представниками Міжнародної асоціації позашкільної освіти.

 

Детальніше...
 
Каталог практик

 

КАТАЛОГ  КРАЩИХ  ПРАКТИК

МОЛОДІЖНОЇ   РОБОТИ    В УКРАЇНІ

КАТАЛОГ КРАЩИХ ПРАКТИК
МОЛОДІЖНОЇ РОБОТИ В УКРАЇНІ-2018.pdf

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 25