Головна сторінка
ВІДКРИТИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС ЮНИХ ВОКАЛІСТІВ «ПІСНЯ НАД БУГОМ»

св26-27 березня 2015 р. в м. Хмельницькому відбувся Всеукраїнський відкритий дитячо-юнацький фестиваль-конкурс юних вокалістів «Пісня над Бугом», організований Українським державним центром позашкільної освіти, Міністерством освіти і науки України; Управлінням освіти Хмельницької міської ради на базі Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва міського управління освіти. 

Детальніше...
 
Всеукраїнський конкурс творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу!»

5e4d7b0b7723a99063330066b510e29324 березня 2015 року розпочався Всеукраїнський конкурс творчості дітей та учнівської молоді «ЗА НАШУ СВОБОДУ»!

Конкурс є частиною соціально значущого проекту «Листи на фронт», спрямованого на виховання патріотів, громадян правової, демократичної держави. Організаторами конкурсу є Громадська Спілка «Вища координаційна Рада з питань ветеранів та учасників антитерористичної операції», Державна служба України з питань ветеранів та учасників антитерористичної операції, Товариство «Знання» України, Університет сучасних знань, Український державний центр позашкільної освіти за підтримки Міністерства освіти і науки України,  Міністерства оборони України, Міністерства соціальної політики України та Державного комітету телебачення і радіомовлення України.

Детальніше...
 
«Роль позашкільної освіти у попереджені дитячої злочинності, безоглядності і безпритульності»

 

лоКрасняков Євген Васильович, народний депутат ІІ-ІІІ скликання, головний консультант секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, кандидат наук з державного управління, заслужений працівник освіти України. Безпосередньо брав участь у підготовці та прийнятті законів України, що регламентують відносини в галузі вітчизняної освіти (1996-2002 роки). Автор понад 50 наукових праць з питань формування та реалізації державної політики в галузі освіти.

Вашій увазі представимо одну з робіт Євгена Васильовича, що називається «Роль позашкільної освіти у попереджені дитячої злочинності, безоглядності і безпритульності».

Завантажити працю можна за посиланням.

 
СВЯТО ІНЖЕНЕРНОЇ ДУМКИ, ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ ТА СПОРТУ

jh27-29 березня у м. Києві проходитимуть відкриті змагання на Кубок України з радіокерованих автомоделей серед учнівської молоді (у приміщенні). У змаганнях беруть участь моделі шосейних та позашляхових (баггі) перегонів

Детальніше...
 
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС-ЗМАГАННЯ З РАДІОЕЛЕКТРОННОГО КОНСТРУЮВАННЯ
h

17-19 березня 2015 р. у м. Рівному проходив Всеукраїнський конкурс – змагання з радіоелектронного конструювання, організований Українським державним центром позашкільної освіти спільно з Комунальним закладом «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради.

Детальніше...
 
Всеукраїнський заочний конкурс «Талановиті! Наполегливі! Успішні!»

321a16a13606ed3b54c6f0db5471e0f3.650x390Кафедра позашкільної освіти Національного педагогічного університету проводить Всеукраїнський заочний конкурс «Талановиті! Наполегливі! Успішні!»

Якщо тобі від 10 до 18 років ти талановитий та маєш величезне бажання себе проявити та отримати незабутній досвід – тобі до нас!

Детальніше...
 
Дивовижний світ дитини

 

10511504 1380630012258617_8139284756245738601_o

Головним є саме світ дитини. І те, що ми сьогодні, шановні педагоги, вчені, батьки сформуємо у наших дітей - завтра сторицею отримаємо. 
"Дивовижний світ дитини!". Саме так називається виставка творчих робіт учнів позашкільної освіти, яка відкрилася у Президії НАПН України як результат співпраці науки і педагогічної практики. 

Детальніше...
 
Наказ "Про присвоєння та підтвердження почесних звань "Зразковий художній колектив" і "Народний художній колектив"
456456751Наказ "Про присвоєння та підтвердження почесних звань "Зразковий художній колектив" і "Народний художній колектив"
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 23