Головна сторінка
Всеукраїнські відкриті змагання з судномодельного спорту («S» – радіокеровані яхти)

1З 21 по 24 травня 2015 року у м. Харкові пройшли Всеукраїнські відкриті змагання з судномодельного спорту («S» – радіокеровані яхти), які були організовані Українським державним центром позашкільної освіти спільно з Харківським Палацом дитячої та юнацької творчості Харківської міської ради Харківської області.

Детальніше...
 
Всеукраїнська патріотична акція «Паростки гідності»

й23 травня 2015 року Українським державним центром позашкільної освіти проведено Всеукраїнську патріотичну акцію «Паростки гідності»,  в рамках якої відбувся квест «Шляхами Революції гідності».

250 юних, талановитих вихованців позашкільних навчальних закладів разом зі своїми керівниками приїхали з різних куточків України, щоб взяти участь у першій в Україні масштабній акції.

Виховання національної гідності на сьогодні є вкрай важливим  аспектом для майбутнього нашої країни. І саме діти та молодь, які зростають та формуються на гідних прикладах, є основою нашої держави.

Детальніше...
 
Міжнародний Литовсько–Український проект для молодих педагогів позашкільної освіти

1З 01 травня о 30 листопада 2015 року у місті Києві реалізується міжнародний Литовсько-Український проект, що спрямований на розвиток двосторонніх литовсько-українських відносин у галузі позашкільної освіти, підготовки молодих педагогів системи позашкільної освіти на основі політики Східного партнерства.

Детальніше...
 
Нормативно-правове забезпечення

Закони України   Про позашкільну освіту від 22.06.2000 № 1841-111

 
Постанови та розпорядження 
Кабінету Міністрів України 
Детальніше...
 
«Талановиті! Наполегливі! Успішні!»

 

1Кафедрою Позашкільної освіти Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, а саме основним ініціатором виступила завідувач кафедри Биковська Олена Володимирівна, був започаткований Всеукраїнський заочний конкурс «Талановиті! Наполегливі! Успішні!». Він призначений для робіт, виготовлених учнями загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів у декоративно-прикладному та науково-технічному напрямах.

Детальніше...
 
Щиро вітаємо ветеранів Великої Вітчизняної війни!

otkritki-gvozdikiЩиро вітаємо ветеранів Великої Вітчизняної війни!

Ми пам'ятаємо про тих, хто, не шкодуючи власного життя, захищав рідну землю, наше сьогодення. Прийміть найтепліші побажання міцного здоров'я, затишку та благополуччя.

Мирного неба Вам та Вашим родинам!
 
7 ТРАВНЯ 2015 РОКУ З НАГОДИ 70 – РІЧЧЯ ДНЯ ПЕРЕМОГИ В МІНІСТЕРСТВІ ОСВІТИ І НАУКИ ВІДБУЛОСЯ УРОЧИСТЕ ПРИВІТАННЯ ВЕТЕРАНІВ ТА УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ

3На урочистості з нагоди 70-річчя Дня перемоги сьогодні були запрошені учасники Другої світової війни, які працювали в центральному апараті Міністерства освіти і науки України. Їх урочисто зустріли біля будівлі Міністерства духовий оркестр та юні барабанщиці. Заступник Міністра Олег Дерев’янко від імені Міністра освіти і науки Сергія Квіта привітав гостей зі святом Великої Перемоги. Звертаючись до учасників Другої світової війни, Олег Дерев’янко зазначив, що, у ці весняні дні ми вшановуємо пам’ять про безсмертний подвиг людей, які неймовірною ціною – часто ціною власного життя – здобули перемогу над нацизмом та віддаємо шану всім тим, хто на бойових і трудових фронтах боровся за Перемогу, хто мужньо протистояв ворогу, хто самовіддано відстоював свободу Батьківщини.

Детальніше...
 
ВСЕУКРАЇНСЬКІ ВІДКРИТІ ЗМАГАННЯ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ З АВТОМОДЕЛЬНОГО СПОРТУ (КОРДОВІ МОДЕЛІ)

21-6 травня 2015 року, в м. Стрий Львівської області відбулись Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді з автомодельного спорту (кордові моделі), організовані Українським державним центром позашкільної освіти, Львівським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді, Стрийською станцією юних техніків та Національною українською федерацією автомодельного спорту.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 24