Головна сторінка
На Самбірщині триває акція «Відповідальність починається з мене»

4Днями на території Самбірського району відбулася акція «Відповідальність починається з мене», метою якої є виховання відповідального ставлення дітей, молоді Самбірщини до власного здоров’я, посилення відповідальності дорослих за втягування дітей та молоді до вживання алкоголю, тютюнопаління, контроль за розміщенням зовнішньої реклами алкогольних напоїв та тютюнових виробів на вулицях населених пунктів.

Детальніше...
 
Підготовлено практичні матеріали для проведення літніх мовних таборів

3Департамент загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки спільно з Міжнародним освітньо-методичним центром PEARSON-Dinternal підготували практичні матеріали для вчителів та волонтерів для проведення літніх мовних таборів.

Матеріали розраховані на три рівні:

Детальніше...
 
З 21 по 24 травня 2015 року у м. Харкові пройшли Всеукраїнські відкриті змагання з судномодельного спорту («S» – радіокеровані яхти), які були організовані Українським державним центром позашкільної освіти спільно з Харківським Палацом дитячої та юнацької

2Днями на базі автомістечка відбувся обласний огляд роботи загонів юних інспекторів руху. Про це повідомив начальник служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації Володимир Лис.

«Такі конкурси для дітей є надзвичайно важливими й потрібними, адже учні на практиці засвоюють правила безпеки на дорозі та вчаться бути зразковими учасниками дорожнього руху», – сказав Володимир Лис.

Детальніше...
 
Всеукраїнські відкриті змагання з судномодельного спорту («S» – радіокеровані яхти)

1З 21 по 24 травня 2015 року у м. Харкові пройшли Всеукраїнські відкриті змагання з судномодельного спорту («S» – радіокеровані яхти), які були організовані Українським державним центром позашкільної освіти спільно з Харківським Палацом дитячої та юнацької творчості Харківської міської ради Харківської області.

Детальніше...
 
Всеукраїнська патріотична акція «Паростки гідності»

й23 травня 2015 року Українським державним центром позашкільної освіти проведено Всеукраїнську патріотичну акцію «Паростки гідності»,  в рамках якої відбувся квест «Шляхами Революції гідності».

250 юних, талановитих вихованців позашкільних навчальних закладів разом зі своїми керівниками приїхали з різних куточків України, щоб взяти участь у першій в Україні масштабній акції.

Виховання національної гідності на сьогодні є вкрай важливим  аспектом для майбутнього нашої країни. І саме діти та молодь, які зростають та формуються на гідних прикладах, є основою нашої держави.

Детальніше...
 
Міжнародний Литовсько–Український проект для молодих педагогів позашкільної освіти

1З 01 травня о 30 листопада 2015 року у місті Києві реалізується міжнародний Литовсько-Український проект, що спрямований на розвиток двосторонніх литовсько-українських відносин у галузі позашкільної освіти, підготовки молодих педагогів системи позашкільної освіти на основі політики Східного партнерства.

Детальніше...
 
Нормативно-правове забезпечення

Закони України   Про позашкільну освіту від 22.06.2000 № 1841-111

 
Постанови та розпорядження 
Кабінету Міністрів України 
Детальніше...
 
«Талановиті! Наполегливі! Успішні!»

 

1Кафедрою Позашкільної освіти Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, а саме основним ініціатором виступила завідувач кафедри Биковська Олена Володимирівна, був започаткований Всеукраїнський заочний конкурс «Талановиті! Наполегливі! Успішні!». Він призначений для робіт, виготовлених учнями загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів у декоративно-прикладному та науково-технічному напрямах.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 25