Головна сторінка
Список осіб, які підготували проект нової редакції Закону Україні "Про освіту"

олролСписок осіб, які підготували проект нової редакції Закону Україні "Про освіту", у якому позашкільна освіта "відірвана" від дошкільної, загальної середньої, професійної, вищої i стала неформальною освітою. Усі небайдужі! Зі своїми пропозиціями щодо збереження позашкільної освіти звертайтеся до них через Facebook та інші засоби

Детальніше...
 
Нормативно-правове забезпечення

ЗАКОН УКРАЇНИ  "Про вищу освіту"

Детальніше...
 
Круглий стіл
1вав
 
ПОЗАШКІЛЬНА ОСВІТА У НОВІЙ РЕДАКЦІЇ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ОСВІТУ»: КОНЦЕПТУАЛЬНІ ЗАСАДИ

03 06_2015

20 травня 2015 р. відбулися Слухання в Комітеті Верховної Ради України з питань науки і освіти. Основною метою комітетських слухань стало розкриття концептуальних засад підготовки проекту нової редакції Закону України “Про освіту”. Одне з питань, що піднімалося у процесі обговорення на комітетських слуханнях, – позашкільна освіта у новій редакції Закону України “Про освіту”: концептуальні засади.
Запитати про основні положення щодо позашкільної освіти у нових умовах реформування ми вирішили у фахівця, який понад 20 років займається питаннями теорії і методики позашкільної освіти, члена Президії Європейської асоціації позашкільної освіти (EAICY), завідувача кафедри позашкільної освіти Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, доктора педагогічних наук, професора Олену Биковську.

Детальніше...
 
Звернення до Дня Захисту Дітей
ukr
Президенту України
Петру Порошенко
Верховній Раді України
Кабінету Міністрів України
Уповноваженому Президента України
з прав дитини
Миколі Кулебі
 

ЗВЕРНЕННЯ

1 червня Україна і світ відзначають День захисту дітей (Children’s Day). Його мета – звернути увагу міжнародної спільноти, держав, батьків, громадськості на захист прав дітей, умови їх життя та розвитку.

Одним із головних прав людини є право на освіту, що гарантується Ст. 53 Конституції України та відображається в Законі України “Про освіту”.

20 травня 2015 р. відбулися слухання у Комітеті Верховної Ради України з питань науки і освіти, на яких розглядалося питання підготовки концептуальних засад проекту нової редакції Закону України “Про освіту”.

Ми усвідомлюємо, що реформування освіти – одна із необхідних потреб суспільства, особливе місце в якій має зайняти нова модель виховання юних українців.

Виховання завжди є пріоритетом позашкільної освіти. Але у проекті нової редакції Закону України “Про освіту” позашкільна освіта вилучається із структури освіти. Це суперечить чинному Закону України “Про освіту”, Ст. 29, де структура освіти включає дошкільну, загальну середню, позашкільну, професійно-технічну, вищу освіту тощо.

Позашкільна освіта – складова системи освіти, яка забезпечує навчання, виховання, розвиток та соціалізацію дітей у вільний час у позашкільних та інших навчальних закладах.

Кожна третя українська дитина шкільного віку навчається у позашкільних навчальних закладах. Щорічно позашкільними навчальними закладами України проводиться понад 80 тис. всеукраїнських організаційно-масових заходів з дітьми і учнівською молоддю за напрямами позашкільної освіти.

Позашкільна освіта, реалізуючи право дітей на культурну і творчу діяльність у вільний час у позашкільних навчальних закладах, розвиває їх здібності, таланти, здійснює патріотичне виховання, готує до життя у сучасних умовах. І маленькі гуртки, і великі потужні колективи в усіх куточках нашої держави допомагають нашим дітям у розвитку особистості, їх самореалізації та професійному самовизначенні!

Просимо допомогти у збереженні позашкільної освіти як складової системи освіти і не “відривати” її від дошкільної, загальної середньої, професійно-технічної, вищої освіти!

З повагою 40 тис. педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів
1 млн. 500 тис. українських дітей

kids

ПІДТРИМАЙТЕ ПОЗАШКІЛЬНУ ОСВІТУ ВСІ, КОМУ НЕБАЙДУЖА ДОЛЯ УКРАЇНСЬКИХ ДІТЕЙ, МАЙБУТНЄ НАШОЇ УКРАЇНИ!

pdfЗвернення в форматі PDF

 
На Самбірщині триває акція «Відповідальність починається з мене»

4Днями на території Самбірського району відбулася акція «Відповідальність починається з мене», метою якої є виховання відповідального ставлення дітей, молоді Самбірщини до власного здоров’я, посилення відповідальності дорослих за втягування дітей та молоді до вживання алкоголю, тютюнопаління, контроль за розміщенням зовнішньої реклами алкогольних напоїв та тютюнових виробів на вулицях населених пунктів.

Детальніше...
 
Підготовлено практичні матеріали для проведення літніх мовних таборів

3Департамент загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки спільно з Міжнародним освітньо-методичним центром PEARSON-Dinternal підготували практичні матеріали для вчителів та волонтерів для проведення літніх мовних таборів.

Матеріали розраховані на три рівні:

Детальніше...
 
З 21 по 24 травня 2015 року у м. Харкові пройшли Всеукраїнські відкриті змагання з судномодельного спорту («S» – радіокеровані яхти), які були організовані Українським державним центром позашкільної освіти спільно з Харківським Палацом дитячої та юнацької

2Днями на базі автомістечка відбувся обласний огляд роботи загонів юних інспекторів руху. Про це повідомив начальник служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації Володимир Лис.

«Такі конкурси для дітей є надзвичайно важливими й потрібними, адже учні на практиці засвоюють правила безпеки на дорозі та вчаться бути зразковими учасниками дорожнього руху», – сказав Володимир Лис.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 24