Головна сторінка
ПОЗАШКІЛЬНА ОСВІТА ТА ЇЇ МІСЦЕ В СТРУКТУРІ ОСВІТИ УКРАЇНИ
IMG 2245

Красняков Євген Васильович,
Народний депутат України ІІ-ІІІ скликання,
головний консультант секретаріату
Комітету Верховної Ради України
з питань науки і освіти,
кандидат наук з державного управління
 

У державі розпочалося громадське обговорення проекту нової редакції базового Закону України «Про освіту». У процесі підготовки законопроекту дуже гостро постали питання щодо статусу, ролі позашкільної освіти, а також її місця в структурі вітчизняної освіти.

Детальніше...
 
15 РОКІВ ЗАКОН УКРАЇНИ “ПРО ПОЗАШКІЛЬНУ ОСВІТУ”
15rokiv

Шановні Народні депутати України і державні службовці, колеги-педагоги і управлінці, учні і батьки учнів позашкільних навчальних закладів, громадськість і всі небайдужі до позашкільної освіти!

Сьогодні позашкільна освіта відзначає 15-річний ювілей Закону України “Про позашкільну освіту”.

15 років Закон України “Про позашкільну освіту” відповідно до Конституції України визначає державну політику у сфері позашкільної освіти, її правові, соціально-економічні, а також організаційні, освітні та виховні засади.

Детальніше...
 
ПРО КОНСТИТУЦІЙНІ ПІДСТАВИ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНІ
kost

22 червня 2015 р. Закон України «Про позашкільну освіту» відзначає своє 15-річчя. Цей Закон відповідно до Конституції України (254к/96-ВР) 15 років визначає державну політику у сфері позашкільної освіти, її правові, соціально-економічні, а також організаційні, освітні та виховні засади.

Представляємо Вам позицію щодо позашкільної освіти відомого українського правника, Народного депутата України 2-го склик., який стояв у витоках створення українського законодавства, заслуженого юриста України, суддю Конституційного Суду України у відставці, академіка НАПрН України, член-кореспондента НАПН України, доктора юридичних наук, професора Михайла Васильовича Костицького. Цей погляд на позашкільну освіту особливо важливий в умовах розробки нової редакції Закону України “Про освіту”.

Детальніше...
 
Кубок України з радіокерованих автомоделей

врнарарфіЗ 28 по 31 травня 2015 року у м. Миколаєві завершився перший етап Кубка України з радіокерованих автомоделей ( класи позашляховиків).

У заході взяли участь 78 спортсменів, представники 7 областей України, а саме: Одеської, Дніпропетровської, Миколаївської,Черкаської, Харківської, Запорізької, міста Павлограда Дніпропетровської області та збірна команда  міста Києва.

Детальніше...
 
«Літечко на Відрадному»
варвр3 червня 2015 року в Центрі дитячої та юнацької творчості Солом’янського району м. Києва підняттям «Прапору літа» розпочали свою роботу оздоровчі табори в рамках програми «Літечко на Відрадному».
Відкриття табірної зміни «Країна дитинства» розпочалося переглядом вистави народного художнього колективу естрадно-драматичного театру-студії  «Мандарін» «Вередлива принцеса».
Детальніше...
 
Список осіб, які підготували проект нової редакції Закону Україні "Про освіту"

олролСписок осіб, які підготували проект нової редакції Закону Україні "Про освіту", у якому позашкільна освіта "відірвана" від дошкільної, загальної середньої, професійної, вищої i стала неформальною освітою. Усі небайдужі! Зі своїми пропозиціями щодо збереження позашкільної освіти звертайтеся до них через Facebook та інші засоби

Детальніше...
 
Нормативно-правове забезпечення

ЗАКОН УКРАЇНИ  "Про вищу освіту"

Детальніше...
 
Круглий стіл
1вав
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 з 25