Головна сторінка
ПОЗАШКІЛЬНА ОСВІТА УКРАЇНИ ТА ЄВРОПИ: ВОЛОНТЕРСЬКА РОБОТА

йцСпільна праця є запорукою успіху будь-якої справи. Україна у такі непрості для нас часи як ніколи потребує підтримки як українців, так і небайдужих людей з усього світу. Волонтерська робота дає змогу об’єднати людей, що мають спільну ідею за допомогою спільної справи.

Саме з такими намірами було розпочато активну співпрацю з представниками Литви та Польщі. Організаторами та підтримкою виступили:  Посольство Литовської Республіки в України, Посольство України в Литовській Республіці, Міністерство освіти і науки України, Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, Інститут екології економіки і права, Національний центр «Мала академія наук України», Центр дітей і молоді Литви, Асоціація «Столиця Груп», Європейська Асоціація позашкільної освіти,  ресторан «Шарм» та ін.

Детальніше...
 
ПОЗАШКІЛЬНА ОСВІТА УКРАЇНИ І ЄВРОПИ ПРОДОВЖУЄ ОРГАНІЗОВУВАТИ ПОЇЗДКИ ЗА КОРДОН УКРАЇНСЬКИХ ДІТЕЙ, ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД НЕТИПІЧНОЇ ВІЙНИ

    photo18893987 372923567  17 липня у Посольстві Литовської Республіки в Україні відбувся офіційний прийом українських дітей віком від 13 до 17 років з Луганської області – Попасної, Сєвєродонецька, Старобільська, які поїхали на відпочинок до Литовської Республіки.
       13 українських дітей мали можливість протягом тижня відпочивати на морі у літньому таборі у Клайпеді, Неринга. Програма заходу передбачала відпочинок, різноманітні заняття і зустрічі разом з литовськими дітьми.

Детальніше...
 
ПОЗАШКІЛЬНА ОСВІТА В ЦЕНТРІ УВАГИ!

images20 липня  телекомпанією «Київ» був проведений прямий ефір програми «У центрі уваги», що повністю був присвячений позашкільній освіті. Ведуча – Наталка Денисенко. Учасниками виступили:

-  проф. Олена Биковська, член Президіума Європейської асоціації позашкільної освіти (EAICY), завідувач кафедри позашкільної освіти Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, ректор Інституту екології економіки і права, доктор педагогічних наук, професор;

Детальніше...
 
ЗМАГАННЯ НА КУБОК УКРАЇНИ З РАДІОКЕРОВАНИХ АВТОМОДЕЛЕЙ (ПОЗАШЛЯХОВИКИ)

 

 

110720157004Завершилися Відкриті змагання на Кубок України з радіокерованих автомоделей класу позашляховиків серед учнівської молоді, які проходили з 10 по12 липня 2015 року в «Екстрім-Парку», який знаходиться на території одного з найбільших парків «Дружби народів» у місті Києві.

Одночасно з цими змагання відбувся Чемпіонат України з радіокерованих автомоделей класу позашляховиків. Змагання проводились спільними зусиллями Українського державного центру позашкільної освіти та Національної української федерації автомодельного спорту, що дозволили їх провести на високому організаційному та технічному рівні.

Детальніше...
 
Освітяни-позашкільники просять керівництво країни про підтримку

06-07-15-12Нещодавно в Київській обласній Малій академії наук учнівської молоді відбувся круглий стіл «Позашкільна освіта і розвиток обдарованості дітей». Участь в обговоренні проекту нової редакції Закону України «Про освіту» взяли керівники та працівники закладу, представники Білоцерківського національного аграрного університету, Білоцерківського інституту економіки та управління ВНЗ «Відкритого міжнародного університету «Україна» та студенти КВЕЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж» імені І.С.Нечуя-Левицького.

Детальніше...
 
АБІТУРІЄНТУ 2015!
сайт
 
ПОЗАШКІЛЬНА ОСВІТА ТА ЇЇ МІСЦЕ В СТРУКТУРІ ОСВІТИ УКРАЇНИ
IMG 2245

Красняков Євген Васильович,
Народний депутат України ІІ-ІІІ скликання,
головний консультант секретаріату
Комітету Верховної Ради України
з питань науки і освіти,
кандидат наук з державного управління
 

У державі розпочалося громадське обговорення проекту нової редакції базового Закону України «Про освіту». У процесі підготовки законопроекту дуже гостро постали питання щодо статусу, ролі позашкільної освіти, а також її місця в структурі вітчизняної освіти.

Детальніше...
 
15 РОКІВ ЗАКОН УКРАЇНИ “ПРО ПОЗАШКІЛЬНУ ОСВІТУ”
15rokiv

Шановні Народні депутати України і державні службовці, колеги-педагоги і управлінці, учні і батьки учнів позашкільних навчальних закладів, громадськість і всі небайдужі до позашкільної освіти!

Сьогодні позашкільна освіта відзначає 15-річний ювілей Закону України “Про позашкільну освіту”.

15 років Закон України “Про позашкільну освіту” відповідно до Конституції України визначає державну політику у сфері позашкільної освіти, її правові, соціально-економічні, а також організаційні, освітні та виховні засади.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 з 25