Головна сторінка
ЗМАГАННЯ НА КУБОК УКРАЇНИ З РАДІОКЕРОВАНИХ АВТОМОДЕЛЕЙ (ПОЗАШЛЯХОВИКИ)

 

 

110720157004Завершилися Відкриті змагання на Кубок України з радіокерованих автомоделей класу позашляховиків серед учнівської молоді, які проходили з 10 по12 липня 2015 року в «Екстрім-Парку», який знаходиться на території одного з найбільших парків «Дружби народів» у місті Києві.

Одночасно з цими змагання відбувся Чемпіонат України з радіокерованих автомоделей класу позашляховиків. Змагання проводились спільними зусиллями Українського державного центру позашкільної освіти та Національної української федерації автомодельного спорту, що дозволили їх провести на високому організаційному та технічному рівні.

Детальніше...
 
Освітяни-позашкільники просять керівництво країни про підтримку

06-07-15-12Нещодавно в Київській обласній Малій академії наук учнівської молоді відбувся круглий стіл «Позашкільна освіта і розвиток обдарованості дітей». Участь в обговоренні проекту нової редакції Закону України «Про освіту» взяли керівники та працівники закладу, представники Білоцерківського національного аграрного університету, Білоцерківського інституту економіки та управління ВНЗ «Відкритого міжнародного університету «Україна» та студенти КВЕЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж» імені І.С.Нечуя-Левицького.

Детальніше...
 
АБІТУРІЄНТУ 2015!
сайт
 
ПОЗАШКІЛЬНА ОСВІТА ТА ЇЇ МІСЦЕ В СТРУКТУРІ ОСВІТИ УКРАЇНИ
IMG 2245

Красняков Євген Васильович,
Народний депутат України ІІ-ІІІ скликання,
головний консультант секретаріату
Комітету Верховної Ради України
з питань науки і освіти,
кандидат наук з державного управління
 

У державі розпочалося громадське обговорення проекту нової редакції базового Закону України «Про освіту». У процесі підготовки законопроекту дуже гостро постали питання щодо статусу, ролі позашкільної освіти, а також її місця в структурі вітчизняної освіти.

Детальніше...
 
15 РОКІВ ЗАКОН УКРАЇНИ “ПРО ПОЗАШКІЛЬНУ ОСВІТУ”
15rokiv

Шановні Народні депутати України і державні службовці, колеги-педагоги і управлінці, учні і батьки учнів позашкільних навчальних закладів, громадськість і всі небайдужі до позашкільної освіти!

Сьогодні позашкільна освіта відзначає 15-річний ювілей Закону України “Про позашкільну освіту”.

15 років Закон України “Про позашкільну освіту” відповідно до Конституції України визначає державну політику у сфері позашкільної освіти, її правові, соціально-економічні, а також організаційні, освітні та виховні засади.

Детальніше...
 
ПРО КОНСТИТУЦІЙНІ ПІДСТАВИ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНІ
kost

22 червня 2015 р. Закон України «Про позашкільну освіту» відзначає своє 15-річчя. Цей Закон відповідно до Конституції України (254к/96-ВР) 15 років визначає державну політику у сфері позашкільної освіти, її правові, соціально-економічні, а також організаційні, освітні та виховні засади.

Представляємо Вам позицію щодо позашкільної освіти відомого українського правника, Народного депутата України 2-го склик., який стояв у витоках створення українського законодавства, заслуженого юриста України, суддю Конституційного Суду України у відставці, академіка НАПрН України, член-кореспондента НАПН України, доктора юридичних наук, професора Михайла Васильовича Костицького. Цей погляд на позашкільну освіту особливо важливий в умовах розробки нової редакції Закону України “Про освіту”.

Детальніше...
 
Кубок України з радіокерованих автомоделей

врнарарфіЗ 28 по 31 травня 2015 року у м. Миколаєві завершився перший етап Кубка України з радіокерованих автомоделей ( класи позашляховиків).

У заході взяли участь 78 спортсменів, представники 7 областей України, а саме: Одеської, Дніпропетровської, Миколаївської,Черкаської, Харківської, Запорізької, міста Павлограда Дніпропетровської області та збірна команда  міста Києва.

Детальніше...
 
«Літечко на Відрадному»
варвр3 червня 2015 року в Центрі дитячої та юнацької творчості Солом’янського району м. Києва підняттям «Прапору літа» розпочали свою роботу оздоровчі табори в рамках програми «Літечко на Відрадному».
Відкриття табірної зміни «Країна дитинства» розпочалося переглядом вистави народного художнього колективу естрадно-драматичного театру-студії  «Мандарін» «Вередлива принцеса».
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 з 24