Головна сторінка
Міський конкурс з конструювання радіоелектронних приладів

1

19–20 грудня 2015 р. у м. Києві проводився міський конкурс з конструювання радіоелектронних приладів. Організація і проведення заходу стали можливі завдяки підтримці Департаменту освіти і науки, молоді та спорту міста Києва (директор – Фіданян Олена Григорівна); Станції юних техніків – Центру науково-технічної творчості молоді Дніпровського району м. Києва (директор – Виборна Наталія Іванівна), міському координаційному центру науково-технічної творчості учнівської молоді «Сфера» Оболонського району м. Києва (директор Тихопій Олександр Якович, методист – Калениченко Ельвіра Петрівна) та ін.

Детальніше...
 
Мiське методичне об'єднання

 

18.11.2015 року в Центрі науково-технічної творчості молоді «Сфера» Оболонського району відбулось засідання міського методичного об’єднання, в якому взяли участь представники позашкільних навчальних закладів м. Києва.

Директор ЦНТТМ «Сфера» О. Тихопій у своєму виступі «Бачення керівника гуртка технічної творчості в Україні» зазначив ведучу роль керівників гуртків з ПТМ у самореалізації дітей у майбутньому.

Детальніше...
 
«Формула громадянина Європи»

ukr-litСаме таку назву має Міжнародний Литовсько-Український проект для молодих педагогів позашкільної освіти, що розпочався ще в травні на очному відборі учасників та який триватиме до 22 жовтня, коли в Києві відбудеться звітна конференція для представлення результатів проекту. Це вже друга поїздка до Вільнюса саме педагогів позашкільної освіти.

Детальніше...
 
ПОЗАШКІЛЬНА ОСВІТА УКРАЇНИ І ЄВРОПИ ПРОДОВЖУЄ ВОЛОНТЕРСЬКУ РОБОТУ
bulgaria-pre

Ректор Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова Віктор Андрущенко зустрівся з родиною бійця АТО, яка в рамках програми допомоги дітям та сім’ям, постраждалим від нетипічної війни, отримала можливість відпочивати у Болгарії, у містечку Кранево, у період с 12.08 по 22.08.2015 р.

Детальніше...
 
Прийом документів


ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ АДМІНІСТРАЦІЮ І ПЕДАГОГІВ ПОЗАШКІЛЬНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ! 

Шановні колеги! Звертаємо Вашу увагу на те, що продовжується прийом документів за спеціалізацією «Позашкільна освіта» в Інститут перепідготовки і підвищення кваліфікації НПУ імені М.П.Драгоманова. 

Якщо Ви маєте вищу освіту і бажаєте пройти перепідготовку або підвищення кваліфікації – ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

Довідки за тел. (044)2309287, 0963371581

 
ПОЗАШКІЛЬНА ОСВІТА УКРАЇНИ ТА ЄВРОПИ: ВОЛОНТЕРСЬКА РОБОТА

йцСпільна праця є запорукою успіху будь-якої справи. Україна у такі непрості для нас часи як ніколи потребує підтримки як українців, так і небайдужих людей з усього світу. Волонтерська робота дає змогу об’єднати людей, що мають спільну ідею за допомогою спільної справи.

Саме з такими намірами було розпочато активну співпрацю з представниками Литви та Польщі. Організаторами та підтримкою виступили:  Посольство Литовської Республіки в України, Посольство України в Литовській Республіці, Міністерство освіти і науки України, Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, Інститут екології економіки і права, Національний центр «Мала академія наук України», Центр дітей і молоді Литви, Асоціація «Столиця Груп», Європейська Асоціація позашкільної освіти,  ресторан «Шарм» та ін.

Детальніше...
 
ПОЗАШКІЛЬНА ОСВІТА УКРАЇНИ І ЄВРОПИ ПРОДОВЖУЄ ОРГАНІЗОВУВАТИ ПОЇЗДКИ ЗА КОРДОН УКРАЇНСЬКИХ ДІТЕЙ, ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД НЕТИПІЧНОЇ ВІЙНИ

    photo18893987 372923567  17 липня у Посольстві Литовської Республіки в Україні відбувся офіційний прийом українських дітей віком від 13 до 17 років з Луганської області – Попасної, Сєвєродонецька, Старобільська, які поїхали на відпочинок до Литовської Республіки.
       13 українських дітей мали можливість протягом тижня відпочивати на морі у літньому таборі у Клайпеді, Неринга. Програма заходу передбачала відпочинок, різноманітні заняття і зустрічі разом з литовськими дітьми.

Детальніше...
 
ПОЗАШКІЛЬНА ОСВІТА В ЦЕНТРІ УВАГИ!

images20 липня  телекомпанією «Київ» був проведений прямий ефір програми «У центрі уваги», що повністю був присвячений позашкільній освіті. Ведуча – Наталка Денисенко. Учасниками виступили:

-  проф. Олена Биковська, член Президіума Європейської асоціації позашкільної освіти (EAICY), завідувач кафедри позашкільної освіти Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, ректор Інституту екології економіки і права, доктор педагогічних наук, професор;

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 з 24