Головна сторінка
ІІІ Всеукраїнська виставка-конкурс «Талановиті! Наполегливі! Успішні!»
DSC 7645

 

Протягом лютого 2017 року талановиті діти і молодь з усієї України віком до 21 року подавали свої роботи на участь у Всеукраїнській виставці-конкурсі «Талановиті! Наполегливі! Успішні!» у двох творчих напрямах – декоративно-прикладна та науково-технічна творчість. Учасниками конкурсу стали понад 320 учнів та студентів з 9 регіонів України. На конкурс було подано більше 450 робіт у різних номінаціях. Компетентне журі оцінило представлені роботи та визначило переможців.

Детальніше...
 
ПОЗАШКІЛЬНА ОСВІТА НА 5 КАНАЛІ У ПРОГРАМІ «НАВЧАЙСЯ З НАМИ»
navchajsya

Актуальні сюжети на 5 каналі у програмі «Навчайся з нами» про важливість і необхідність позашкільної освіти.

Детальніше...
 
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «ПОЗАШКІЛЬНА ОСВІТА В УМОВАХ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ»

 

1

28 жовтня 2016 року Міністерство освіти і науки України спільно з Національною академією педагогічних наук України, Національним педагогічним університетом ім. М. П. Драгоманова та Міжнародною асоціацією позашкільної освіти провели Всеукраїнський форум педагогічних працівників позашкільної освіти «Позашкільна освіта в умовах децентралізації». 

Детальніше...
 
«Талановиті! Наполегливі! Успішні!»
DSC 2347

 

Уже другий рік поспіль Інженерно-педагогічний факультет приймає у своїх теплих стінах юних талантів у рамках Всеукраїнського конкурсу творчих робіт учнів «Талановиті! Наполегливі! Успішні!», що започаткований кафедрою позашкільної освіти задля пошуку та підтримки обдарованих учнів та молоді, їх професійної орієнтації у педагогічній сфері для подальшого навчання та професійної самореалізації.

21 травня відбулося урочисте нагородження переможців конкурсу. Також подяками за сумлінну підготовку учасників були нагороджені керівники, які також були присутніми на святі.

Детальніше...
 
У НПУ відбудеться міжнародна наукова конференція «Наукова еліта у розвитку держав»


titul

15–16 червня 2016 р. у м. Києві відбудеться ІV Міжнародна науково-практична конференція «Наукова еліта у розвитку держав». Конференція проводиться відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 23.03.2016 р. №1/9−146, наказу Міністерства освіти і науки України від 25.12.2015 р. № 1360 «Про затвердження Плану всеукраїнських заходів з підвищення кваліфікації педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів на 2016 рік».

Детальніше...
 
Увага! Конкурс!

 

Запрошуємо дітей віком від 10 до 18 років взяти участь у Всеукраїнському конкурсі творчих робіт учнів «Талановиті! Наполегливі! Успішні!», що спрямований на пошук та підтримку обдарованих учнів та молоді, їх професійну орієнтація у педагогічній сфері для подальшого навчання та професійної самореалізації.на сайт

Детальніше...
 
З Великоднем, шановні колеги!!!

 


wd_1З Воскресінням Христовим щиро Вас вітаємо!
Жити в радості й любові від душі бажаємо!
Запашною нехай буде Великодня Паска
І до віку буде з Вами світла Божа ласка!
Хай Божа матір Вас охороняє,
А Дух Святий здоров'я посилає.
Господь дарує Ангела з небес!
- Христос Воскрес!
- Воістину воскрес!

 
Міський конкурс з початкового технічного моделювання в місті Києві з нагоди 25- річчя Незалежності України

vidk

В березня 2016 року відбувся міський конкурс з початкового технічного моделювання серед  вихованців  позашкільних навчальних закладів.Організація і проведення заходу стали можливі завдяки підтримці Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської  міської ради (Київської міської державної адміністрації)  (директор – Фіданян Олена Григорівна); Центру технічної творчості та професійної орієнтації шкільної молоді Дарницького району ( директор Антонова Олена Анатоліївна, методист Кравець Алла Ігорівна ), міському координаційному центру науково-технічної творчості учнівської молоді «Сфера» Оболонського району (директор Тихопій Олександр Якович, методист – Калениченко Ельвіра Петрівна) та ін.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 25