Головна сторінка
У НПУ відбудеться міжнародна наукова конференція «Наукова еліта у розвитку держав»


titul

15–16 червня 2016 р. у м. Києві відбудеться ІV Міжнародна науково-практична конференція «Наукова еліта у розвитку держав». Конференція проводиться відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 23.03.2016 р. №1/9−146, наказу Міністерства освіти і науки України від 25.12.2015 р. № 1360 «Про затвердження Плану всеукраїнських заходів з підвищення кваліфікації педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів на 2016 рік».

Детальніше...
 
Увага! Конкурс!

 

Запрошуємо дітей віком від 10 до 18 років взяти участь у Всеукраїнському конкурсі творчих робіт учнів «Талановиті! Наполегливі! Успішні!», що спрямований на пошук та підтримку обдарованих учнів та молоді, їх професійну орієнтація у педагогічній сфері для подальшого навчання та професійної самореалізації.на сайт

Детальніше...
 
З Великоднем, шановні колеги!!!

 


wd_1З Воскресінням Христовим щиро Вас вітаємо!
Жити в радості й любові від душі бажаємо!
Запашною нехай буде Великодня Паска
І до віку буде з Вами світла Божа ласка!
Хай Божа матір Вас охороняє,
А Дух Святий здоров'я посилає.
Господь дарує Ангела з небес!
- Христос Воскрес!
- Воістину воскрес!

 
Міський конкурс з початкового технічного моделювання в місті Києві з нагоди 25- річчя Незалежності України

vidk

В березня 2016 року відбувся міський конкурс з початкового технічного моделювання серед  вихованців  позашкільних навчальних закладів.Організація і проведення заходу стали можливі завдяки підтримці Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської  міської ради (Київської міської державної адміністрації)  (директор – Фіданян Олена Григорівна); Центру технічної творчості та професійної орієнтації шкільної молоді Дарницького району ( директор Антонова Олена Анатоліївна, методист Кравець Алла Ігорівна ), міському координаційному центру науково-технічної творчості учнівської молоді «Сфера» Оболонського району (директор Тихопій Олександр Якович, методист – Калениченко Ельвіра Петрівна) та ін.

Детальніше...
 
Зустріч з віце-президентом американської волонтерської освітньої організації City Year
MeredithHansen 3

26 лютого 2016 року об 11:00 год. в аудиторії 231 за адресою вул. Пирогова, 9 НПУ ім. М.Драгоманова відбудеться зустріч з віце-президентом американської волонтерської освітньої організації City Year п. Мередіт Хансен.

Тема зустрічі: «Як реформувати групи подовженого дня та систему позашкільного виховання в Україні? Приклад інноваційних освітніх програм в школах за моделлю City Year (цілісна школа - цілісна дитина)».

Вхід вільний.

Детальніше...
 
Перші збори Міжнародної асоціації позашкільної освіти та Форум з позашкільної освіти стали плодами багаторічної праці команди однодумців

1

Початок 2016 року став знаковим для позашкільників України, адже 27 січня відбулися перші збори Міжнародної асоціації позашкільної освіти та Форум з позашкільної освіти, головною метою яких було обговорення і визначення стратегії розвитку позашкільної освіти, розвитку співпраці органів влади, навчальних, наукових і громадських організацій у вирішенні питань позашкільної освіти. Визначення шляхів удосконалення професійної підготовки майбутніх педагогів позашкільної освіти у вищих навчальних закладах та обмін педагогічним досвідом у сфері позашкільної освіти.

Детальніше...
 
Форум з позашкільної освіти та загальні збори Міжнародної асоціації позашкільної освіти
12342509 1536974363290847_5122715075316301948_n

Вітаємо позашкільників зі створенням Міжнародної асоціації позашкільної освіти!

Форум з позашкільної освіти та загальні збори Міжнародної асоціації позашкільної освіти відбудуться 27.01.2016р., м. Київ

Детальніше...
 
Міський конкурс з конструювання радіоелектронних приладів

1

19–20 грудня 2015 р. у м. Києві проводився міський конкурс з конструювання радіоелектронних приладів. Організація і проведення заходу стали можливі завдяки підтримці Департаменту освіти і науки, молоді та спорту міста Києва (директор – Фіданян Олена Григорівна); Станції юних техніків – Центру науково-технічної творчості молоді Дніпровського району м. Києва (директор – Виборна Наталія Іванівна), міському координаційному центру науково-технічної творчості учнівської молоді «Сфера» Оболонського району м. Києва (директор Тихопій Олександр Якович, методист – Калениченко Ельвіра Петрівна) та ін.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 24