Головна сторінка
«Талановиті! Наполегливі! Успішні!»
DSC 2347

 

Уже другий рік поспіль Інженерно-педагогічний факультет приймає у своїх теплих стінах юних талантів у рамках Всеукраїнського конкурсу творчих робіт учнів «Талановиті! Наполегливі! Успішні!», що започаткований кафедрою позашкільної освіти задля пошуку та підтримки обдарованих учнів та молоді, їх професійної орієнтації у педагогічній сфері для подальшого навчання та професійної самореалізації.

21 травня відбулося урочисте нагородження переможців конкурсу. Також подяками за сумлінну підготовку учасників були нагороджені керівники, які також були присутніми на святі.

Детальніше...
 
У НПУ відбудеться міжнародна наукова конференція «Наукова еліта у розвитку держав»


titul

15–16 червня 2016 р. у м. Києві відбудеться ІV Міжнародна науково-практична конференція «Наукова еліта у розвитку держав». Конференція проводиться відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 23.03.2016 р. №1/9−146, наказу Міністерства освіти і науки України від 25.12.2015 р. № 1360 «Про затвердження Плану всеукраїнських заходів з підвищення кваліфікації педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів на 2016 рік».

Детальніше...
 
Увага! Конкурс!

 

Запрошуємо дітей віком від 10 до 18 років взяти участь у Всеукраїнському конкурсі творчих робіт учнів «Талановиті! Наполегливі! Успішні!», що спрямований на пошук та підтримку обдарованих учнів та молоді, їх професійну орієнтація у педагогічній сфері для подальшого навчання та професійної самореалізації.на сайт

Детальніше...
 
З Великоднем, шановні колеги!!!

 


wd_1З Воскресінням Христовим щиро Вас вітаємо!
Жити в радості й любові від душі бажаємо!
Запашною нехай буде Великодня Паска
І до віку буде з Вами світла Божа ласка!
Хай Божа матір Вас охороняє,
А Дух Святий здоров'я посилає.
Господь дарує Ангела з небес!
- Христос Воскрес!
- Воістину воскрес!

 
Міський конкурс з початкового технічного моделювання в місті Києві з нагоди 25- річчя Незалежності України

vidk

В березня 2016 року відбувся міський конкурс з початкового технічного моделювання серед  вихованців  позашкільних навчальних закладів.Організація і проведення заходу стали можливі завдяки підтримці Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської  міської ради (Київської міської державної адміністрації)  (директор – Фіданян Олена Григорівна); Центру технічної творчості та професійної орієнтації шкільної молоді Дарницького району ( директор Антонова Олена Анатоліївна, методист Кравець Алла Ігорівна ), міському координаційному центру науково-технічної творчості учнівської молоді «Сфера» Оболонського району (директор Тихопій Олександр Якович, методист – Калениченко Ельвіра Петрівна) та ін.

Детальніше...
 
Зустріч з віце-президентом американської волонтерської освітньої організації City Year
MeredithHansen 3

26 лютого 2016 року об 11:00 год. в аудиторії 231 за адресою вул. Пирогова, 9 НПУ ім. М.Драгоманова відбудеться зустріч з віце-президентом американської волонтерської освітньої організації City Year п. Мередіт Хансен.

Тема зустрічі: «Як реформувати групи подовженого дня та систему позашкільного виховання в Україні? Приклад інноваційних освітніх програм в школах за моделлю City Year (цілісна школа - цілісна дитина)».

Вхід вільний.

Детальніше...
 
Перші збори Міжнародної асоціації позашкільної освіти та Форум з позашкільної освіти стали плодами багаторічної праці команди однодумців

1

Початок 2016 року став знаковим для позашкільників України, адже 27 січня відбулися перші збори Міжнародної асоціації позашкільної освіти та Форум з позашкільної освіти, головною метою яких було обговорення і визначення стратегії розвитку позашкільної освіти, розвитку співпраці органів влади, навчальних, наукових і громадських організацій у вирішенні питань позашкільної освіти. Визначення шляхів удосконалення професійної підготовки майбутніх педагогів позашкільної освіти у вищих навчальних закладах та обмін педагогічним досвідом у сфері позашкільної освіти.

Детальніше...
 
Форум з позашкільної освіти та загальні збори Міжнародної асоціації позашкільної освіти
12342509 1536974363290847_5122715075316301948_n

Вітаємо позашкільників зі створенням Міжнародної асоціації позашкільної освіти!

Форум з позашкільної освіти та загальні збори Міжнародної асоціації позашкільної освіти відбудуться 27.01.2016р., м. Київ

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 24