Головна сторінка
VI МІСЬКА МЕТОДИЧНА ВИСТАВКА

1

Вже в котрий раз Київський палац дітей та юнацтва об’єднав центри позашкільної освіти для спільної мети: виявлення та поширення сучасних інноваційних технологій оптимізації роботи методиста у позашкільному навчальному закладі, а також популяризація кращого досвіду.

Детальніше...
 
Конкурс з початкового технічного моделювання

1

18 березня 2017 року на базі Центру технічної творчості та професійної орієнтації шкільної молоді відбувся міський конкурс з початкового технічного моделювання, серед вихованців позашкільних навчальних закладів освіти.

Детальніше...
 
Всеукраїнський семінар-практикум

DSC 8275

Важлива подія для позашкільної освіти відбулася у Палаці дітей та молоді м. Рівне, яка не залишила байдужими учасників і гостей свята. Два напружені та дуже насичені інформаційно-емоційно дні.

Детальніше...
 
ІІІ Всеукраїнська виставка-конкурс «Талановиті! Наполегливі! Успішні!»

1

І знову відбулось об’єднання талантів з усієї України за стінами інженерно-педагогічного факультету Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова під девізом: «Талановиті! Наполегливі! Успішні!». Як приємно, що наша країна цвіте багатством талантів і дарує нам плоди наполегливих, успішних наших наступників.

Детальніше...
 
ІІІ Всеукраїнська виставка-конкурс «Талановиті! Наполегливі! Успішні!»
DSC 7645

 

Протягом лютого 2017 року талановиті діти і молодь з усієї України віком до 21 року подавали свої роботи на участь у Всеукраїнській виставці-конкурсі «Талановиті! Наполегливі! Успішні!» у двох творчих напрямах – декоративно-прикладна та науково-технічна творчість. Учасниками конкурсу стали понад 320 учнів та студентів з 9 регіонів України. На конкурс було подано більше 450 робіт у різних номінаціях. Компетентне журі оцінило представлені роботи та визначило переможців.

Детальніше...
 
ПОЗАШКІЛЬНА ОСВІТА НА 5 КАНАЛІ У ПРОГРАМІ «НАВЧАЙСЯ З НАМИ»
navchajsya

Актуальні сюжети на 5 каналі у програмі «Навчайся з нами» про важливість і необхідність позашкільної освіти.

Детальніше...
 
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «ПОЗАШКІЛЬНА ОСВІТА В УМОВАХ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ»

 

1

28 жовтня 2016 року Міністерство освіти і науки України спільно з Національною академією педагогічних наук України, Національним педагогічним університетом ім. М. П. Драгоманова та Міжнародною асоціацією позашкільної освіти провели Всеукраїнський форум педагогічних працівників позашкільної освіти «Позашкільна освіта в умовах децентралізації». 

Детальніше...
 
«Талановиті! Наполегливі! Успішні!»
DSC 2347

 

Уже другий рік поспіль Інженерно-педагогічний факультет приймає у своїх теплих стінах юних талантів у рамках Всеукраїнського конкурсу творчих робіт учнів «Талановиті! Наполегливі! Успішні!», що започаткований кафедрою позашкільної освіти задля пошуку та підтримки обдарованих учнів та молоді, їх професійної орієнтації у педагогічній сфері для подальшого навчання та професійної самореалізації.

21 травня відбулося урочисте нагородження переможців конкурсу. Також подяками за сумлінну підготовку учасників були нагороджені керівники, які також були присутніми на святі.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 24