Головна сторінка
Найкращі вітання!
3

 

Кафедра позашкільної освіти НПУ імені М.П. Драгоманова щиро вітає з присудженням наукового ступеня і отриманням диплому кандидата педагогічних наук Єгорову Олександру.

Актуальне дослідження з розвитку позашкільної освіти у Сполучених Штатах Америки, що розкриває історико-педагогічний генезис функціонування і розвиток американської позашкільної освіти та сучасні організаційно-педагогічні засади позашкілля у США.

Детальніше...
 
«АРТЕК» РАЗОМ З НАМИ «ЄДИНА НАЦІЯ, СИЛЬНА КРАЇНА»
1

Як же важливо усвідомлювати, що сила нашої держави — це частина мужності і патріотизму кожного з нас. Розвиток і зростання української нації в майбутньому — це те, як ми виховуємо молоде покоління, що вкладаємо у зміст слова “патріот”.  Адже саме від наших наступників залежить розвиток і процвітання нашої Батьківщини.

Ось саме під спільною ідеєю патріотичного виховання молоді об’єднали свої сили ініціативна група молодих науковців Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова разом з представниками викладацького складу та студентів кафедри позашкільної освіти.

Детальніше...
 
ЗВІТНО–НАУКОВА СТУДЕНТСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ «ОСВІТА І НАУКА 2017»
1
 

       

4 квітня 2017 року в Інженерно-педагогічному факультеті відбулося відкриття пленарного засідання звітно-наукової студентської конференції «Освіта і наука 2017» НПУ ім. М.П. Драгоманова.

Детальніше...
 
VI Відкрита міська методична виставка
1

«Робота методиста у сучасному позашкільному закладі: виклики сьогодення, професійний стандарт, вектори розвитку» - саме такою є тема цьогорічної, вже VI Відкритої міської методичної виставки.

Детальніше...
 
VI МІСЬКА МЕТОДИЧНА ВИСТАВКА

1

Вже в котрий раз Київський палац дітей та юнацтва об’єднав центри позашкільної освіти для спільної мети: виявлення та поширення сучасних інноваційних технологій оптимізації роботи методиста у позашкільному навчальному закладі, а також популяризація кращого досвіду.

Детальніше...
 
Конкурс з початкового технічного моделювання

1

18 березня 2017 року на базі Центру технічної творчості та професійної орієнтації шкільної молоді відбувся міський конкурс з початкового технічного моделювання, серед вихованців позашкільних навчальних закладів освіти.

Детальніше...
 
Всеукраїнський семінар-практикум

DSC 8275

Важлива подія для позашкільної освіти відбулася у Палаці дітей та молоді м. Рівне, яка не залишила байдужими учасників і гостей свята. Два напружені та дуже насичені інформаційно-емоційно дні.

Детальніше...
 
ІІІ Всеукраїнська виставка-конкурс «Талановиті! Наполегливі! Успішні!»

1

І знову відбулось об’єднання талантів з усієї України за стінами інженерно-педагогічного факультету Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова під девізом: «Талановиті! Наполегливі! Успішні!». Як приємно, що наша країна цвіте багатством талантів і дарує нам плоди наполегливих, успішних наших наступників.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 25