Головна сторінка
VI Відкрита міська методична виставка
1

«Робота методиста у сучасному позашкільному закладі: виклики сьогодення, професійний стандарт, вектори розвитку» - саме такою є тема цьогорічної, вже VI Відкритої міської методичної виставки.

Детальніше...
 
VI МІСЬКА МЕТОДИЧНА ВИСТАВКА

1

Вже в котрий раз Київський палац дітей та юнацтва об’єднав центри позашкільної освіти для спільної мети: виявлення та поширення сучасних інноваційних технологій оптимізації роботи методиста у позашкільному навчальному закладі, а також популяризація кращого досвіду.

Детальніше...
 
Конкурс з початкового технічного моделювання

1

18 березня 2017 року на базі Центру технічної творчості та професійної орієнтації шкільної молоді відбувся міський конкурс з початкового технічного моделювання, серед вихованців позашкільних навчальних закладів освіти.

Детальніше...
 
Всеукраїнський семінар-практикум

DSC 8275

Важлива подія для позашкільної освіти відбулася у Палаці дітей та молоді м. Рівне, яка не залишила байдужими учасників і гостей свята. Два напружені та дуже насичені інформаційно-емоційно дні.

Детальніше...
 
ІІІ Всеукраїнська виставка-конкурс «Талановиті! Наполегливі! Успішні!»

1

І знову відбулось об’єднання талантів з усієї України за стінами інженерно-педагогічного факультету Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова під девізом: «Талановиті! Наполегливі! Успішні!». Як приємно, що наша країна цвіте багатством талантів і дарує нам плоди наполегливих, успішних наших наступників.

Детальніше...
 
ІІІ Всеукраїнська виставка-конкурс «Талановиті! Наполегливі! Успішні!»
DSC 7645

 

Протягом лютого 2017 року талановиті діти і молодь з усієї України віком до 21 року подавали свої роботи на участь у Всеукраїнській виставці-конкурсі «Талановиті! Наполегливі! Успішні!» у двох творчих напрямах – декоративно-прикладна та науково-технічна творчість. Учасниками конкурсу стали понад 320 учнів та студентів з 9 регіонів України. На конкурс було подано більше 450 робіт у різних номінаціях. Компетентне журі оцінило представлені роботи та визначило переможців.

Детальніше...
 
ПОЗАШКІЛЬНА ОСВІТА НА 5 КАНАЛІ У ПРОГРАМІ «НАВЧАЙСЯ З НАМИ»
navchajsya

Актуальні сюжети на 5 каналі у програмі «Навчайся з нами» про важливість і необхідність позашкільної освіти.

Детальніше...
 
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «ПОЗАШКІЛЬНА ОСВІТА В УМОВАХ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ»

 

1

28 жовтня 2016 року Міністерство освіти і науки України спільно з Національною академією педагогічних наук України, Національним педагогічним університетом ім. М. П. Драгоманова та Міжнародною асоціацією позашкільної освіти провели Всеукраїнський форум педагогічних працівників позашкільної освіти «Позашкільна освіта в умовах децентралізації». 

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 24