Головна сторінка
Підписано Угоду про спільну діяльність

3

5 лютого 2012 року було  підписано Угоду про спільну діяльність між Інститутом гуманітарно-технічної освіти НПУ імені М. П. Драгоманова та Центром позашкільної роботи Святошинського району м. Києва.

Детальніше...
 
У Будинку Уряду відбулася відеоконференція “Розвиток позашкільної освіти в Україні”
1

14 лютого 2013 р. у Будинку Уряду відбулася відеоконференція “Розвиток позашкільної освіти в Україні”. У заході взяли участь заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту Борис Жебровський, начальник відділу позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дитини Алла Середницька, завідувач кафедри позашкільної освітиНаціонального педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова, професор Олена Биковська, директор Українського державного центру туризму і краєзнавства учнів молоді Наталія Савченко, головний спеціаліст відділу позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дитини Світлана Бут, представники структурних підрозділів Львівської, Одеської, Харківської та Дніпропетровської обласних державних адміністрацій, обласних центрів науково-технічної творчості учнівської молоді, громадських організацій, засобів масової інформації та керівники позашкільних навчальних закладів.

Детальніше...
 
ПЛАНИ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ТА МІЖНАРОДНИХ ЗАХОДІВ з туристсько-краєзнавчого напряму позашкільної освіти на 2013


Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України - профільний позашкільний навчальний заклад, який засобами туризму, краєзнавства, спорту і екскурсій надає дітям, учням та юнацтву позашкільну освіту, спрямовану на здобуття знань, умінь й навичок за інтересами, забезпечує потреби особистості у творчій самореалізації та організації змістовного дозвілля у позанавчальний час.

Детальніше...
 
В Україні відкрита перша кафедра позашкільної освіти
1

24 грудня 2012 р. відбулась важлива подія – офіційне відкриття першої в Україні кафедри позашкільної освіти у Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова.

Створення кафедри позашкільної освіти відображає загальну тенденцію розвитку позашкілля в Україні та інших державах світу, потребу у підготовці фахівців для позашкільних навчальних закладів.

Детальніше...
 
Програми масових заходів на 2013 рік


Український державний центр позашкільної освіти пропонує Вашій увазі програми Всеукраїнських заходів для різних категорій педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів на 2013 рік для художньо-естетичного та науково-практичного напрямків

Детальніше...
 
З Новим 2013 роком!

Шановні колеги!

Інститут екології економіки і права вітає Вас з Новим роком і Різдвом Христовим!

Новорічні свята традиційно – час підведення підсумків і планування нових справ. Отже, бажаємо, щоб Ваш доробок був вагомим, а плани грандіозними і здійсненними!

Позашкільна освіта якраз і є тією сферою, де все можливо – мріяти, планувати, втілювати свої задуми, а водночас і реалізовувати свої таланти, енергетичні посилання й амбіції. Це саме та галузь, завдяки якій у найбільшій мірі здійснюється розвиток особистості й досягнення життєвих висот.

Нехай 2013 рік стане роком добрих змін, нових досягнень як у вашій власній діяльності, так і в суспільстві в цілому.

Основне – пам’ятати, що все у цьому світі залежить тільки від нас самих. Зробити світ кращим, добрішим, теплішим, комфортнішим – це в наших силах!

Нехай ці свята принесуть вам і вашій родині щастя, благополуччя, здійснення всіх мрій і бажань!

Шановні колеги! Щиро зичу Вам наснаги в усіх  справах і починаннях в ім'я нашої сильної незалежної держави України і нашого  народу!


З глибокою повагою

Ректор Олена Биковська

Листівка

 
Конкурс СИМВОЛІКИ для Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості»


Щороку проходить Всеукраїнський конкурс майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» для підтримки творчої педагогічної діяльності працівників позашкільних навчальних закладів, популяризації педагогічних здобутків, пошуку нових форм, методів організації виховної роботи з вихованцями .Асоціація позашкільних навчальних закладів України, Інститут інноваційних технологій і змісту освіти та газета «Позашкілля» видавництва «Шкільний світ» оголошують конкурс СИМВОЛІКИ для Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості»

Детальніше...
 
Передплата від видавництва "Шкільний світ" на 2013 рік


ПОКВАПТЕСЯ ПЕРЕДПЛАТИТИ УЛЮБЛЕНІ ВИДАННЯ  в-ва «Шкільний світ» на 2013 рік — ПОДАРУЙТЕ НАМ РАДІСТЬ СПІЛКУВАННЯ З ВАМИ НА СТОРІНКАХ НАШИХ ВИДАНЬ! Ознайомитися з виданнями ви можете у каталогах:

Каталог видань 2013 (завантажити в форматі PDF)

Книжковий каталог 2013 (завантажити файл в форматі PDF)

НАГАДУЄМО: кожен, хто передплатив наші видання не менше ніж на 6 чи 12 місяців, має нагоду отримати електронну версію видань у подарунок. Для цього потрібно надіслати нам копію квитанції про передплату, зазначити своє ім’я та прізвище, а також адресу електронної пошти і стежити за листами в електронній скриньці

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 21 22 23 Наступна > Кінець >>

Сторінка 21 з 23