Головна сторінка
Законопроект про освіту
5

 

07.06.2017 р. у Комітеті Верховної Ради України з питань науки і освіти під керівництвом першого заступника голови Комітету, Народного депутату України Олександра Співаковського відбулося засідання робочої групи із законопроекту про освіту щодо позашкільної освіти, учасником якого була Олена Володимирівна Биковська.

Проведення цього засідання обумовлено тим, що 21.06.2017 р. планується розширене засідання Комітету, де планується приймати рішення щодо законопроекту про освіту.

Детальніше...
 
Грант Президента України!
4 

Важливий крок у розвитку та діяльності позашкільної освіти відбувся завдяки розпорядженню Президента України №114/2017-рп від 29.05.2017 р. “Про призначення грантів Президента України докторам наук для здійснення наукових досліджень на 2017 рік” Національному педагогічному університету імені М.П.Драгоманова призначено грант Президента України для здійснення наукового дослідження “Розроблення сучасної концепції позашкільної освіти в умовах децентралізації” (науковий керівник – завідувач кафедри позашкільної освіти НПУ імені М.П.Драгоманова, доктор педагогічних наук, професор Олена Володимирівна Биковська).

Детальніше...
 
Найкращі вітання!
3

 

Кафедра позашкільної освіти НПУ імені М.П. Драгоманова щиро вітає з присудженням наукового ступеня і отриманням диплому кандидата педагогічних наук Єгорову Олександру.

Актуальне дослідження з розвитку позашкільної освіти у Сполучених Штатах Америки, що розкриває історико-педагогічний генезис функціонування і розвиток американської позашкільної освіти та сучасні організаційно-педагогічні засади позашкілля у США.

Детальніше...
 
«АРТЕК» РАЗОМ З НАМИ «ЄДИНА НАЦІЯ, СИЛЬНА КРАЇНА»
1

Як же важливо усвідомлювати, що сила нашої держави — це частина мужності і патріотизму кожного з нас. Розвиток і зростання української нації в майбутньому — це те, як ми виховуємо молоде покоління, що вкладаємо у зміст слова “патріот”.  Адже саме від наших наступників залежить розвиток і процвітання нашої Батьківщини.

Ось саме під спільною ідеєю патріотичного виховання молоді об’єднали свої сили ініціативна група молодих науковців Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова разом з представниками викладацького складу та студентів кафедри позашкільної освіти.

Детальніше...
 
ЗВІТНО–НАУКОВА СТУДЕНТСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ «ОСВІТА І НАУКА 2017»
1
 

       

4 квітня 2017 року в Інженерно-педагогічному факультеті відбулося відкриття пленарного засідання звітно-наукової студентської конференції «Освіта і наука 2017» НПУ ім. М.П. Драгоманова.

Детальніше...
 
VI Відкрита міська методична виставка
1

«Робота методиста у сучасному позашкільному закладі: виклики сьогодення, професійний стандарт, вектори розвитку» - саме такою є тема цьогорічної, вже VI Відкритої міської методичної виставки.

Детальніше...
 
VI МІСЬКА МЕТОДИЧНА ВИСТАВКА

1

Вже в котрий раз Київський палац дітей та юнацтва об’єднав центри позашкільної освіти для спільної мети: виявлення та поширення сучасних інноваційних технологій оптимізації роботи методиста у позашкільному навчальному закладі, а також популяризація кращого досвіду.

Детальніше...
 
Конкурс з початкового технічного моделювання

1

18 березня 2017 року на базі Центру технічної творчості та професійної орієнтації шкільної молоді відбувся міський конкурс з початкового технічного моделювання, серед вихованців позашкільних навчальних закладів освіти.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 24