Головна сторінка
V Ювілейна міжнародна конференція
baner

 

V Ювілейна міжнародна конференція «Наукова еліта у розвитку держав» / День позашкілля

25−26 вересня 2018 р. у м. Києві відбудеться V Ювілейна міжнародна науково-практична конференція «Наукова еліта у розвитку держав».

Конференція проводиться відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 05.09.2018 р. №1/9−533.

Детальніше...
 
МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ З ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ
pou 2017_08_31


Міжнародний форум
з позашкільної освіти

International Forum
on After-School Education

Київ/Kyiv, 25.09.2017


25 вересня 2017 року у м. Києві відбудеться Міжнародний форум з позашкільної освіти.

Основною метою форуму є обговорення концептуальних основ позашкільної освіти з презентацією сучасних практик позашкілля за грантом Президента України.

Детальніше...
 
З Днем народження, Позашкілля!
1

 

22 червня позашкілля святкує свій День народження!

Саме в цей день 17 років тому прийняли Закону України "Про позашкільну освіту".

Закон, який відповідно до Конституції України визначив державну політику у сфері позашкільної освіти, її правові, соціально-економічні, а також організаційні, освітні та виховні засади. Завдяки якісному законодавчому забезпеченню і потужній практиці позашкільної освіти виросло нове покоління українців, свідомість яких багата творчою розмаїттю, патріотизмом і духовною силою. Саме вплив позашкільної освіти зумів сформувати самосвідомості і самовизначення вихованців позашкільної освіти.

Тож прийміть вітання всі позашкільники! З Днем народження Закону України "Про позашкільну освіту" і бажаємо перемог!

 
Законопроект про освіту
5

 

07.06.2017 р. у Комітеті Верховної Ради України з питань науки і освіти під керівництвом першого заступника голови Комітету, Народного депутату України Олександра Співаковського відбулося засідання робочої групи із законопроекту про освіту щодо позашкільної освіти, учасником якого була Олена Володимирівна Биковська.

Проведення цього засідання обумовлено тим, що 21.06.2017 р. планується розширене засідання Комітету, де планується приймати рішення щодо законопроекту про освіту.

Детальніше...
 
Грант Президента України!
4 

Важливий крок у розвитку та діяльності позашкільної освіти відбувся завдяки розпорядженню Президента України №114/2017-рп від 29.05.2017 р. “Про призначення грантів Президента України докторам наук для здійснення наукових досліджень на 2017 рік” Національному педагогічному університету імені М.П.Драгоманова призначено грант Президента України для здійснення наукового дослідження “Розроблення сучасної концепції позашкільної освіти в умовах децентралізації” (науковий керівник – завідувач кафедри позашкільної освіти НПУ імені М.П.Драгоманова, доктор педагогічних наук, професор Олена Володимирівна Биковська).

Детальніше...
 
Найкращі вітання!
3

 

Кафедра позашкільної освіти НПУ імені М.П. Драгоманова щиро вітає з присудженням наукового ступеня і отриманням диплому кандидата педагогічних наук Єгорову Олександру.

Актуальне дослідження з розвитку позашкільної освіти у Сполучених Штатах Америки, що розкриває історико-педагогічний генезис функціонування і розвиток американської позашкільної освіти та сучасні організаційно-педагогічні засади позашкілля у США.

Детальніше...
 
«АРТЕК» РАЗОМ З НАМИ «ЄДИНА НАЦІЯ, СИЛЬНА КРАЇНА»
1

Як же важливо усвідомлювати, що сила нашої держави — це частина мужності і патріотизму кожного з нас. Розвиток і зростання української нації в майбутньому — це те, як ми виховуємо молоде покоління, що вкладаємо у зміст слова “патріот”.  Адже саме від наших наступників залежить розвиток і процвітання нашої Батьківщини.

Ось саме під спільною ідеєю патріотичного виховання молоді об’єднали свої сили ініціативна група молодих науковців Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова разом з представниками викладацького складу та студентів кафедри позашкільної освіти.

Детальніше...
 
ЗВІТНО–НАУКОВА СТУДЕНТСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ «ОСВІТА І НАУКА 2017»
1
 

       

4 квітня 2017 року в Інженерно-педагогічному факультеті відбулося відкриття пленарного засідання звітно-наукової студентської конференції «Освіта і наука 2017» НПУ ім. М.П. Драгоманова.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 24