1

«АРТЕК» РАЗОМ З НАМИ «ЄДИНА НАЦІЯ, СИЛЬНА КРАЇНА»

Як же важливо усвідомлювати, що сила нашої держави — це частина мужності і патріотизму кожного з нас. Розвиток і зростання української нації в майбутньому — це те, як ми виховуємо молоде покоління, що вкладаємо у зміст слова “патріот”.  Адже саме від наших наступників залежить розвиток і процвітання нашої Батьківщини.

Ось саме під спільною ідеєю патріотичного виховання молоді об’єднали свої сили ініціативна група молодих науковців Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова разом з представниками викладацького складу та студентів кафедри позашкільної освіти.

В даний проект були залучені представники різних організацій, які колективно обговорювали важливі теми та презентації програм «Артеку» у сфері національно-патріотичного виховання та конкурсу соціальних проектів «Ідеї для розвитку країни»,  директор Інституту проблем виховання Національної академії педагогічних наук України Іван Бех, заступник директора Департаменту оздоровлення та санаторно-курортного лікування Міністерства соціальної політики України Віктор Древаль, директор департаменту молодіжної політики та соціальних комунікацій Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова Таміла Новіцька, директор Національного еколого-натуралістичного центру Міністерства освіти та науки України Володимир Вербицький, завідувач кафедри позашкільної освіти інженерно-педагогічного факультету Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова Олена Биковська. 

2

Протягом тижня з 21 по 27 квітня на базі Міжнародного дитячого центру «Артек» у рамках тематичної зміни працювали ініціативні групи проекту «Ідеї для розвитку держави». Одним із напрямів даного проекту стала «Освіта». Координатором соціального проекту за даним напрямом стала аспірантка НПУ імені М.П. Драгоманова Надія Свінцицька, а тренерами виступили студенти Інженерно-педагогічного факультету НПУ імені М.П. Драгоманова – Олександр Шевченко, Ірина Мазурик та Юрій Дем’янчук.

До ініціативної групи увійшло 8 дітей з різних регіонів України: Ярослава Кондратенко, Олександра Наумова, Ася Бабич, Єгор Слупський, Анастасія Гончар, Андріяна Марцін, Олександра Шпортюк та Кристина Герасімчук.

Спільна робота принесла неабияке задоволення та цікаві результати.

Результатом соціального проекту стало соціологічне опитування серед артеківців щодо якості забезпечення навчального процесу у навчальних закладах. У даному опитуванні анонімно взяло участь 223 особи віком від 10 до 17 років. Завдяки аналізу даного дослідження групою було підсумований ряд проблем, які є нагальними у сучасній загальній середній освіті, яка являється базовою.

Ці результати були обговорені у ході панельної дискусії 25 квітня.

І уже 27 квітня були представлені широкому загалу на круглому столі «Єдина нація, сильна країна».

3

Контакти

03148, м. Київ, пр-т Л. Курбаса, 2-А
Тел.: (044) 407-07-94
Моб.: (096)337-15-81
E-mail: [email protected] 
Міжнародна асоціація
позашкільної освіти

Кафедра позашкільної освіти
Інженерно-педагогічний факультет
НПУ імені М. П. Драгоманова

Ми в соцмережах