1

Перші збори Міжнародної асоціації позашкільної освіти та Форум з позашкільної освіти стали плодами багаторічної праці команди однодумців

Початок 2016 року став знаковим для позашкільників України, адже 27 січня відбулися перші збори Міжнародної асоціації позашкільної освіти та Форум з позашкільної освіти, головною метою яких було обговорення і визначення стратегії розвитку позашкільної освіти, розвитку співпраці органів влади, навчальних, наукових і громадських організацій у вирішенні питань позашкільної освіти. Визначення шляхів удосконалення професійної підготовки майбутніх педагогів позашкільної освіти у вищих навчальних закладах та обмін педагогічним досвідом у сфері позашкільної освіти.

2

Відкрила Загальні збори Міжнародної асоціації позашкільної освіти Президент асоціації Биковська  Олена Володимирівна, ректор Інституту екології економіки і права, завідувач кафедри позашкільної освіти Національного педагогічного інституту імені М.П. Драгоманова, доктор педагогічних наук, професор. Олена Володимирівна доповіла про створення і державну реєстрацію Міжнародної асоціації позашкільної освіти, основні напрями роботи Міжнародної асоціації позашкільної освіти та структуру організації. До членства у асоціації були запрошені усі учасники форуму, що представляли позашкілля багатьох регіонів України.

3

У форумі взяли участь представники законодавчої і виконавчої влади, органів управлінь освіти, позашкільних, дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих навчальних закладів, наукових установ, а також батьки, журналісти і громадські активісти, які опікуються питаннями позашкільної освіти й організацією вільного часу.

4

На заключному етапі відбулося проведення тренінгів, підведення підсумків та вручення сертифікатів учасникам форуму і загальних зборів Міжнародної асоціації позашкільної освіти. А попереду реалізація поставлених завдань, тому наснаги усім у цій нелегкій та такій необхідній справі.

Контакти

03148, м. Київ, пр-т Л. Курбаса, 2-А
Тел.: (044) 407-07-94
Моб.: (096)337-15-81
E-mail: [email protected] 
Міжнародна асоціація
позашкільної освіти

Кафедра позашкільної освіти
Інженерно-педагогічний факультет
НПУ імені М. П. Драгоманова

Ми в соцмережах