06-07-15-12

Освітяни-позашкільники просять керівництво країни про підтримку

Нещодавно в Київській обласній Малій академії наук учнівської молоді відбувся круглий стіл «Позашкільна освіта і розвиток обдарованості дітей». Участь в обговоренні проекту нової редакції Закону України «Про освіту» взяли керівники та працівники закладу, представники Білоцерківського національного аграрного університету, Білоцерківського інституту економіки та управління ВНЗ «Відкритого міжнародного університету «Україна» та студенти КВЕЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж» імені І.С.Нечуя-Левицького.

Учасники круглого столу у своїх виступах відзначали, що позашкільна освіта займає важливе місце в системі безперервної освіти, головна мета якої – створення умов для інтелектуального, творчого, духовного і фізичного розвитку дітей та учнівської молоді. Велика увага приділялась впливу Малої академії наук учнівської молоді на учнів старших класів, формуванню гармонійно розвиненої інтелектуальної особистості, плекання молодої української творчої та наукової еліти. У позашкільних закладах МАН створені всі умови для творчого, інтелектуального і духовного розвитку кожної дитини, залучення її до науково-дослідницької діяльності, написання наукових робіт, участі у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

Детальна інфомація за посилання:http://pedpresa.ua/131820-osvityany-pozashkilnyky-prosyat-kervnytstvo-krayiny-pro-pidtrymku.html

Контакти

03148, м. Київ, пр-т Л. Курбаса, 2-А
Тел.: (044) 407-07-94
Моб.: (096)337-15-81
E-mail: [email protected] 
Міжнародна асоціація
позашкільної освіти

Кафедра позашкільної освіти
Інженерно-педагогічний факультет
НПУ імені М. П. Драгоманова

Ми в соцмережах