1

Міжнародний Литовсько–Український проект для молодих педагогів позашкільної освіти

З 01 травня о 30 листопада 2015 року у місті Києві реалізується міжнародний Литовсько-Український проект, що спрямований на розвиток двосторонніх литовсько-українських відносин у галузі позашкільної освіти, підготовки молодих педагогів системи позашкільної освіти на основі політики Східного партнерства.

Основними організаторами від української сторони є Інститут екології, економіки і права, Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова, Український державний центр позашкільної освіти при підтримці Міністерства освіти і науки України, а литовську сторону представляють – Центр дітей і молоді Литви при підтримці Міністерства закордонних справ Литовської республіки.

Перший етап проекту передбачав заочний відбір учасників конкурсу та очний тур, що відбувався у формі співбесіди з представниками від обох сторін та мав на меті відбір фіналістів, що отримають можливість пройти програму стажування у місті Вільнюс, Литовська Республіка.

Очний тур проекту відбувся 13 травня в Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова. Учасниками виступили представники з усіх частин України, а саме : Центр, Захід, Схід, Північ та Південь відповідно. Області-учасниці: Київська, Харківська, Полтавська, Запорізька, Рівненська, Івано-Франківська, Львівська, Кіровоградська, Хмельницька, Сумська.

Кожен учасник представив себе. Це відбувалося у вигляді доповіді та презентацій своїх особистих досягнень та досягнень професійних у сфері позашкільної освіти. Всі представили себе дуже достойно, адже напрям діяльності учасників найрізноманітніший – це і туризм, і благодійні проект, і соціально-реабілітаційна робота, і декоративно-прикладна творчість, і релігійний напрям. Таким чином, було відібрано 20 учасників.

Бажаємо переможцям успіху у створенні та безпосередньо реалізацій запланованих творчих проектів!

Контакти

03148, м. Київ, пр-т Л. Курбаса, 2-А
Тел.: (044) 407-07-94
Моб.: (096)337-15-81
E-mail: [email protected] 
Міжнародна асоціація
позашкільної освіти

Кафедра позашкільної освіти
Інженерно-педагогічний факультет
НПУ імені М. П. Драгоманова

Ми в соцмережах