ІV Національна виставка-презентація «Інноватика в сучасній освіті»


16 жовтня 2012 р. об 11.00 у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (вул. Салютна, 2 Б, м. Київ, павільйон № 2, вхід Е) відбудеться урочисте відкриття IV Національної виставки-презентації «Інноватика в сучасній освіті».

Організатори виставки: Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ».

Виставка представить 625 навчальних закладів (з усіх регіонів України) різних рівнів і форм власності, наукові та методичні центри, регіональні і муніципальні органи управління освітою, видавництва, міжнародні установи і представництва, підприємства і бізнес-структури, що забезпечують галузь освіти засобами навчання.

Навчальні заклади та представництва з Швейцарії, Польщі, Словаччини, Чехії, Італії поділяться досвідом співробітництва з українськими колегами, познайомлять потенційних абітурієнтів та їх батьків, педагогів, директорів шкіл України з умовами прийому в навчальні заклади, програмами обміну, післядипломною освітою за кордоном.

Освітні інтернет-мережі запропонують для школярів, їх батьків, вчителів та керівників районних відділів освіти автоматизовані системи управління документообігом шкіл, он-лайн бібліотеки з мультимедійними матеріалами для учнів, конспектами для вчителів з усіх предметів і тем для всіх класів, різні SMS- сервіси.

16 жовтня  2012 р. відбудуться:

– Нагородження дипломами «Лідер національної системи рейтингового оцінювання вищих навчальних закладів України».

– Нагородження переможців конкурсу з тематичних номінацій Золотими та Срібними медалями.
– Відкрита стендова презентація робіт учнів і студентів ІІ етапу Всеукраїнського біологічного форуму «Дотик природи». За підсумками експертного оцінювання наукового журі переможці форуму будуть відзначені почесними нагородами.

– Відкрита стендова презентація робіт учнів і студентів ІІ етапу Всеукраїнського біологічного форуму «Дотик природи». За підсумками експертного оцінювання наукового журі переможці форуму будуть відзначені почесними нагородами.

З детальнішою інформацією та програмою заходів можна ознайомитись на сайті http://www.innovosvita.com.ua/

Виставка працює:

16 жовтня 2012 р. – 10.00 – 18.00

17 жовтня 2012 р. – 10.00 – 18.00

18 жовтня 2012 р. – 10.00 – 16.00

ВХІД ВІЛЬНИЙ

Контакти

03148, м. Київ, пр-т Л. Курбаса, 2-А
Тел.: (044) 407-07-94
Моб.: (096)337-15-81
E-mail: [email protected] 
Міжнародна асоціація
позашкільної освіти

Кафедра позашкільної освіти
Інженерно-педагогічний факультет
НПУ імені М. П. Драгоманова

Ми в соцмережах